Mint előző írásaimban említettem minden,tehát az anyag is Időből,azaz Múlt-Jelen-Jövőből áll! - Ezt  igazolják az atommagkutató intézetek eleddig megállapított eredményei is.Mégpedig az Anyagnak az alábbi Három állapota létezik az Időben:

1./Gravitációs Múlt-állapot- tehát Korpuszkula!

2./Hullám Jelen-állapot- Szög-vagy Kör-gömb-hullám!

3./Radioaktív Jövő-sugárállapot,tehát Vektoriális rezgés!

Földünkön, mivel a Jelenben forog és kering a Nap körül,mindhárom állapotot érzékelni lehet. Minden a hosszabb stabil állapot elérésére törekszik, tehát a Múlt-Jövő Időből ami változó a Jelen Térbe-amely hozzávetőlegesen állandóbb!

A Korpuszkulák atomtörzsön belüli viselkedése az egymáshoz-mint Idő-elemekhez való kompatibilis kapcsolhatóságon múlik! Példának okáért egy Pozitonból ,vagy Protonból nem lehet Radioaktív Jövősugárzás,amíg a Jelen hullámállapoton át nem ment! Az Elektron,azaz a Negaton a Gyenge Magerőben a Proton körül elkenődve felhővé változik, s a Protonnal együtt Múlt-Jövőt létrehozva megalkotják az első ELEMET a Jelenben,a HIDROGÉNT!!!  Amint, az Elektron a Proton körüli pályáján bekerül az Erős-magerő térbe, a Proton Pozitron gravitációja beránthatja magához,s létrejöhet az anyag  Múlt Állapota azaz Polaritást vesztett Gravitációs halmaz.Következésképp,a Proton nyílt halmaz, a Neutron zárt halmaz,s ennek anagyobb tömegű atomtörzsek felépítésében van különös jelentősége! A nehézelemeknél a Neutron és mennyisége a Múlt,a Protonok a Jelen, s az Elektronok a Jövő megtestesítői!

Mi is az a Gyenge-és Erős Magerő! Nos egy egyszerű példa: képzeljünk el egy jó nagy tölcsért. Ez az Időörvény! Ha a tölcsérbe vizet öntünk,azonnal körforgásba kezd,s úgy folyik át a szűk nyíláson.Amíg a beöntő széles nyílás közelében kering a víz addig a gyenge szívó erő hat rá! Akár ki is tudjuk lötykölni enyhe mozdulattal a tölcsérből. Amikor a tölcsér csőnyilása közelében van-ez az Erős magerő- hát bizony igen erősen kell a tölcsért kimozdítani helyzetéből,hogy a víz eltávozzon belőle!Tehát a Gyenge és Erős Magerő a Gravitációs szívóhatás két állapota!    Önmagában minden érzékelhető,mérhető korpuszkula Múlt jellegű! A hullámok Jelen jellegűek,míg a Vektoriális hatások Jövő jellegűek! De az IDŐ rétegzése létrejön a részecskeviszonyokban is mégpedig a Gravitációs Eseménytömeg szerinti elhelyezkedésben. Ezért vannak a Gravitációs maghoz közelebb a nehéz elemek,míg a könnyűek a gravitációs tér peremén helyezkednek el. Például az olaj azért úszik a víz tetején, mer ebben az állapotban a Víz a Múlt, míg az Olaj a Jelen megtestesítője.A tökéletes réteg-gravitáció csak Hőtérben tehát Múlt-Jövőben ,s folyadék,vagy gázállapotban működik. Fagytérben-tehát a Jelenben  ék és gömbhullám formában szilárd képződményekké válnak. Ezek a hegyek,völgyek.

Az Óceánok és Tengerek Árapály jelensége tehát NEM A HOLD gravitációjának a következménye-amely igen gyenge- hanem a VÍZ, Jelent megtestesítő hullámállapotának!!! Földünk felszínén a Szilárd anyaghatárig a Múlt, a Folyadék-hullám azaz a Víz a Jelen, s a Vektoriális Gáz-és Páratér a Jövő !    Az IDŐ-beni rendeződés tehát az Atomvilágtól kezdve a Csillagvilágig ugyanazon ELV és Idő-fizikai törvényszerűségek alapján történik!!! A nehezebb anyag mindíg a könnyebb anyag múltja, s a könnyebb a nehezebb jövője a Jelenben!!!    Maghasadáskor keletkezik egy Múlt-jellegű könnyebb Magrészecske, egy Jelen jellegű neutrínó hullám, a Jövő pedig a Radioktív sugár-rezgések,valamint az ütközés hatására kilökődő anyagrészecskék áramából áll !            

             -K-ROY-

A bejegyzés trackback címe:

https://en-ter-idoanalogia.blog.hu/api/trackback/id/tr982544106

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása